lajmet me te reja ne kosov

Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren.

Sport · Fun · Shneta

Lajmet e Fundit Shqip nga Kosova, Shqipëria, Rajoni …

Insajderi i’u sjellë lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Rajoni dhe Bota. Insajderi i’u sjellë lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Rajoni dhe Bota. Përdorimi dhe botimi i lajmeve mund të bëhet vetëm me kusht që autorësia të ruhet dhe të vendoset në mënyrë të qartë burimi i lajmit dhe materialit. Çfarëdo

Lajmet e fundit Shqip – Telegrafi

Lajmet e fundit shqip nga Kosova, Shqipëria, Maqedonia, Rajoni dhe Bota, Ekonomia, Sporti, ShowBizi, Mjekësia dhe Teknologjia.

Lajmet e fundit – KOHA.net

Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën! Politika, ekonomia, kultura e sporti vijnë më së shpejti te ju nëpërmjet portalit koha.net. Çdo klik një ecje me kohën! Lajmet e ditës. Kosova e Shqipëria ende larg hapësirës së përbashkët kulturore.

Kosovë – lajmet e fundit ne albeu.com

Kosovë – lajmet e fundit ne albeu.com. Mobile Video Live TV Mobile Kuizi 17/08/2018 Moti: Tiranë 25° C. Home; Lajme. Konfirmohet kundërshtari, ja me kë ndeshet Shkëndija për një biletë në grupet e Europa League. Faqet e para të shtypit shqiptar për ditën e sotme (FOTO LAJM)

Lajmet e fundit – Telegrafi

Telegrafi i’u sjell në kohë reale, sekond pas sekonde informacione dhe lajme, këshilla dhe analiza nga të gjitha sferat e jetës. Një milion herë faleminderit fansave shqiptarë që më mbështetën dhe besuan te unë BE me rregulla të reja për tregun e kriptovalutave.

GazetaBlic

Lajmi i fundit, Kosove, Rajon, Bote. 1. Daut Haradinaj: Se sa veteranë ka pasur UÇK-ja, përgjigjen e keni te gjeneralët e Serbisë, të cilët i turpëruam

Bota Sot

Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online

Lajmi i Fundit.al – Lajme Shqip

Anetari i KQZ, Denar Boba ne nje reagim te ri ne faqen e tij zyrtare ka treguar detaje te reja Read More. Lajmi i fundit ; LAJMET E FUNDIT. Aksident në Himarë, mjeti në kanal, shoferi pa ndjenja.

Portali Albeu.com, Lajmet e fundit, shqiperi, kosove

Video Lajme. Foto Lajme. Llafet e Dynjasë Ne, brezi i dalë nga furnella me vajguri! Artan Fuga . Turbina, një hale, një kapanon, një hangar, një barrakë kampesh pëqendrimi, një stallë derrash. Ai erdhi te Interi me bujë, por kështu edhe mund të ik. Po flasim për mesfushorin belg, Radja Nainggolan që pavarësisht se po