lajmet bota sot

Lajme – Bota Sot

Limaj sot në Kleçkë, e hap turnirin në përkujtim të dëshmorëve të brigadës “121 Kumanova“ Në prag të 20 vjetorit të rënies së dëshmorëve të UÇK-së, të brigadës “121 Kumanova”, sot do të organizohet turnir në futboll të vogël në Kleçkë.

Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju …

Bota – Bota Sot

Bota20 gusht 2018 Trump: Kryeministri izraelit do të quhet Muhamed nëse nuk ka marrëveshje Presidenti i SHBA-së, Donald Trump, i tha mbretit të Jordanisë se Izraeli do të ketë një kryeministër, i cili do të quhet Muhamed, nëse nuk do të ketë një zgjidhje për konfliktin palestinez-izraelit.

Kosova – Bota Sot

Sot nga ora 09:30 do të mbahet mbledhje komemorative me rastin e vdekjes së avokatit, Nikë Lumezi. Mbledhja është organizuar nga Oda e Avokatëve të Kosovës dhe do të mbahet në hotelin “Sirius”.

Lajmet e fundit nga Kosova – GazetaExpress

Lexoni lajmet e fundit shqip nga Kosova dhe Rajoni në kohë reale të sjellura nga gazetarët tanë në terren.

Lajme – Lajmi.net

Të dhënat e javës së kaluar kishin treguar se kompanitë gjermane kanë arritur të tërheqin më shumë praktikantë për shkak të rritjes së kërkesave të …

Showbiz – Bota Sot

ora 07:14 Lajme nga Showbiz E enjte, 30 gusht 2018 Lajme nga Showbiz. Cardi B e tepron, tregon gjoksin pas lindjes përcjell Bota sot. Në pozën e fundit, ajo shfaqet duke pozuar me bikini të verdha, me Life style29 gusht 2018 Si të sillesh pasi je takuar me ish-in? Disa këshilla atëherë kur nuk di nga t’ia mbash.

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Lajme nga Shqiperia, …

Bota Tragjike/ Rrëzohet helikopteri, humbin jetën 18 persona 18 persona kanë humbur jetën nga rrëzimi i një helikopteri ushtarak, i cili ra në në rajonin e Oromia të Etiopisë mëngjesin e sotëm, raporton agjencia e lajmeve shtetërore Fana.

Zëri – zeri.info

Murati tregon për pasojat që do të ketë Kosova nëse betonohet çështja e integritetit territorial

Lajmet e fundit nga Rajoni dhe Bota – telegrafi.com

Telegrafi ju sjell në kohë reale lajmet e fundit shqip nga Rajoni dhe Bota

Lajmet e fundit – Telegrafi

Portali Telegrafi.com është portal i pavarur informativ dhe më i vizituar në gjuhën shqipe. I udhëhequr nga një staf profesional, Telegrafi.com arrin të azhurohet me lajme në çdo …