koha ditore perkujtime

Perkujtime – Bota Sot

ora 01:08 Perkujtime E enjte, 30 gusht 2018 Muhamet (Salih ) Iberdemaj Mungesa jote është zbrazëti që nuk plotësohet kurrë, ndërsa kujtimi dhe malli e vepra që le pas do

Lajmet e fundit – KOHA.net

Shfrytëzimi i materialeve nga ndonjë faqe interneti a medium tjetër pa lejen e Grupit KOHA, në emër të krejt njësive që e përbëjnë (Koha Ditore, KohaVision, Koha.net, …

Lajme · Horoskopi · Sport · PSE Bota E Quan “Albania” Shqipërinë · Mes Për Mes

Përkujtime.net – Home | Facebook

Por ne e dimë se nuk koha nuk kthehet pas kur ishim bashkë e të lumtur si familje, por ngado që shkojmë, çfarëdo që bëjmë të mbajmë në zemrat tona. Të kujtojmë me mallë të përjetshëm: Nëna Hajrija, motra Nexhmija me fëmijët Arbresha, Arlinda, Albulena, Kreshniki, Albani,

Lajme – KOHA.net

Kjo faqe kontrollohet dhe menaxhohet nga KOHA. Të gjitha materialet në të, përfshirë fotografitë, janë të mbrojtura me copyright të KOHA-s dhe për to KOHA mban të drejtat e rezervuara. Materialet në këtë faqe nuk mund të përdoren për qëllime komerciale.

Perkujtime Koha Ditore | SimilarPages.com

LibLime is the global leader in Koha support. LibLime provides consulting, implementation, data migration, training, development, and maintenance/hosting services for Koha in over 800 libraries, of all types and sizes.

Përkujtime.net – Kreu | Facebook

Dhimbja dhe loti edhe pas 10 vitesh po mbesin të pa shtershëm për ne sikur koha nuk ecën, kurse për ju fluturuan 10 vite sikur mos të egzistonin, për ne mbeten gjërat tuaja ende në dollap ashtu siq i lat ditën kur u nisët për …

Përkujtime.net – Home | Facebook

Përkujtime.net. 12,033 likes · 142 talking about this. Community

Zëri – zeri.info

Murati tregon për pasojat që do të ketë Kosova nëse betonohet çështja e integritetit territorial

Koha ditore – Blic Online

Prištinski list „Koha ditore“ piše danas da je dogovor Beograda i Pri tine o telekomunikacijama otvorio put za početak ispunjavanja obaveza za uspostavljanje Zajednice srpskih op ština. 1

Kosova Sot

Kanë kaluar saktësisht 11 vjet apo 4,018 ditë nga koha kur Policia jep detaje për plagosjen në Gjakovë Policia e Kosovës bëri të ditur se një person