gazeta bota sot

Bota Sot

Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, dikur e urrente ish presidentin e Kosovës, …

Lajmi i fundit në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni

Sot në Bruksel diskutohet për vizat, nesër merret një vendim i rëndësishëm për kosovarët Rikthehet i nxehti në Kosovë Ja çfarë do të ndodhë sot në Kosovë

Bota Sot – About | Facebook

Bota Sot, Zürich. 231,612 likes · 5,713 talking about this. Gazeta më e madhe shqiptare www.botasot.info

4/4(871)

Gazeta Tema – Gazeta me e lexuar shqiptare

Tirana Parking iu bashkua sot nismës për dhurimin e gjakut në ndihmë të sëmurëve me talasemi dhe atyre ne nevojë. Punonjësit e agjencise … 30 Gusht, 2018 18:34 | …

Bota Sot – m.facebook.com

Bota Sot, Zürich. 231,625 likes · 6,920 talking about this. Gazeta më e madhe shqiptare www.botasot.info

4/4(870)

Gazeta Mapo – Sot është një nga gazetat më serioze …

Bota Ekonomi Kronika Media Politika Rajoni Sociale Gramoz Ruçi firmos urdhrin, ja kur do zhvillohet seanca e parë plenare 29/08/2018, 22:50 29/08/2018 Seanca e parë për sesion e ri parlamentar është vendosur të zhvillohet më 3 shtator.

Lajmet e fundit – KOHA.net

Sot në orën 19:00. Haradinaj vazhdon fyerjet ndaj prokurorit të dorëhequr, opozitën s’e bën hesap Video . Në fokus. Naser Berisha sjell “Paradox”

GazetaBlic

Sot i jepet lamtumira e fundit djalit të dëshmorit që humbi jetën tragjikisht në Zvicër. 08/24/2018 12:10 Ambasadori O’Connell: Ka vullnet për të punësuar njerëz profesional. Gazeta Blic shpall konkurs për gazetar/e, praktikant/e, …

Gazeta Koha Jone | E perditshme e pavarur

Edi Rama ka mbledhur sot në Vlorë ministrat e tij. Lajmi i përhapur nga suita kryeministrore është se kryeministri do. Lexoni Gazeta Koha Jonë PDF. INSTALO APLIKACIONIN E KOHA JONE. BOTA. McCain ndërpret trajtimin kundër kancerit. 19:31 – 24 Gusht, 2018

Kosova Sot

Këngëtarja Tringa Kay, edhe pse jo aktive sa i përket projekteve të reja muzikore, ajo këtë verë ka kënduar në shumë dasma e mbrëmje muzikore, shkruan gazeta „Kosova Sot Online“. E qe besa nuk ia ka lënë mangu as fotografive …