bota sot gazeta

Bota Sot

Lajmet, Sporti, Showbizi e shumë e shumë tjera më së shpejti vin tek ju tek portali Bota Sot Online

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, dikur e urrente ish presidentin e Kosovës, …

Lajmi i fundit në Kosovë, Shqipëri dhe Maqedoni

Në Ministrinë e Kulturës (MK) së Maqedonisë sot është formuar grupi punues për themelimin e Teatrit të Gostivarit në përbërje të regjisorit, Sulejman Rushit dhe aktorëve Berat Saliu dhe Argjend Hasani

GazetaBlic

Sot i jepet lamtumira e fundit djalit të dëshmorit që humbi jetën tragjikisht në Zvicër. 08/24/2018 12:10 Ambasadori O’Connell: Ka vullnet për të punësuar njerëz profesional. Gazeta Blic shpall konkurs për gazetar/e, praktikant/e, …

Bota Sot – Home | Facebook

Bota Sot, Zürich. 232,453 likes · 11,519 talking about this. Gazeta më e madhe shqiptare www.botasot.info

4/4(870)

Kosova Sot

Këngëtarja Tringa Kay, edhe pse jo aktive sa i përket projekteve të reja muzikore, ajo këtë verë ka kënduar në shumë dasma e mbrëmje muzikore, shkruan gazeta „Kosova Sot Online“. E qe besa nuk ia ka lënë mangu as fotografive …

Lajmet e fundit – KOHA.net

Sot në orën 19:00. Haradinaj vazhdon fyerjet ndaj prokurorit të dorëhequr, opozitën s’e bën hesap Video . Në fokus. Naser Berisha sjell “Paradox”

Kosova Sot

Këngëtarja Çiljeta Xhilaga, përherë është veçuar për linjat e saja bombastike, përjedhojë që nga fillimi i karrierës e deri më sot, emri i saj ka qenë ndër më të lakuarit në shtypin rozë, shkruan gazeta „Kosova Sot Online“.

Lajmi i Fundit.al – Lajme Shqip

LAJME NGA BOTA. Tentuan të vidhnin, i zoti i shtëpisë vret hajdutin. 30 August 2018. Plas sherri mes Salvinit dhe Macron. 30 August 2018. Trump njofton për largimin e këshilltarit kyç, Don McGahn. 30 August 2018. Ushtria e padukshme e Putinit. 30 August 2018. Ndalohet shitja e pijeve energjike te fëmijët.

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS | Lajme nga Shqiperia, …

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport